جستجو برای : Array

  همکاری مجدد تارانتینو و آبرامز در ساخت «پیشتازان فضا»

  نوشته Amin سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶

  جی.جی. آبرامز و کوئنتین تارانتینو بار دیگر کنار هم قرار می‌گیرند تا فیلم جدیدی از چندگانه «پیشتازان فضا» را بسازند.

  همکاری مجدد تارانتینو و آبرامز در ساخت «پیشتازان فضا»

  «کوئنتین تارانتینو» کارگردان مشهور و «جی.جی. آبرامز» تهیه‌کننده و فیلمساز مطرح هالیوودی، فیلم دیگری از مجموعه سینمایی «پیشتازان فضا» یا «سفر ستاره‌ای» را با هم می‌سازند. هنوز فیلمنامه این پروژه تایید نشده و گفته می‌شود، تیم سازنده به دنبال گروهی از نویسندگان هستند. اگر فیلمنامه مورد تایید دو طرف باشد، «تارانتینو» به عنوان کارگردان و «آبرامز» به عنوان تهیه‌کننده در این پروژه نقش ایفا می‌کنند. این پروژه هنوز در مراحل ابتدایی است اما اهمیت زیادی برای کمپانی «پارامونت» دارد. «جی.جی. آبرامز» پیش از این دو فیلم از این چندگانه سینمایی را کارگردانی کرده و سپس به سراغ ساخت «جنگ ستارگان» برای کمپانی «دیزنی» رفته است.

  «تارانتینو» تاکنون با مجموعه «سفر ستاره‌ای» همکاری نداشته اما بارها اعلام کرده از طرفداران پر و پا قرص این فیلم‌های علمی ـ تخیلی است. او تاکنون چندین بار در فیلم‌های خود به این مجموعه سینمایی اشاره کرده است. این فیلمساز سرشناس هم‌اکنون در حال کار بر روی نهمین فیلم سینمایی‌اش است که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده و درباره گروهی به نام «خانواده منسون» به سرکردگی «چارلز منسون» ساخته می‌شود.

  این گروه در اوت 1969 در یک شب پنج نفر را در یک سکونت‌گاه هالیوودی متعلق به «رومن پولانسکی» کارگردان مطرح لهستانی - فرانسوی سلاخی کردند که یکی از این افراد «شارون تیت» همسر باردار «پولانسکی» بود. دار و دسته «منسون» در سال 1971 در دادگاه گناهکار شناخته شدند و «چارلز منسون» رهبر 82 ساله این گروه اخیرا در زندان درگذشت.

  دیدگاه شما

  در صورت تمایل به نمایش آواتار شما در بخش دیدگاه ها در سایت gravatar ثبت نام کنید
  نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد ، تمام سعی ما بر تایید نظرات در کمترین زمان ممکن خواهد بود.
  در صورت وارد کردن آدرس سایت لطفا آدرس را بدون http:// وارد کنید.
  امکان وارد کردن کدهای html,java,php و.. در نظرات وجود ندارد ، در صورت ارسال ، نظر اسپم در نظر گرفته خواهد شد و حذف می شود.