جستجو برای : Array

  صحبت های جدید جیسون موموا درباره فصل آخر «بازی تاج و تخت»

  نوشته Amin پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶

  جیسون موموا در تازه ترین صحبت هاش گفته که فصل پایانی سریال پرطرفدار «Game of Thrones» بهترین چیزی خواهد بود که تا به الان از تلویزیون پخش شده است.

  صحبت های جدید جیسون موموا درباره فصل آخر «بازی تاج و تخت»

   

  جیسون موموا بازیگر نقش کال دروگو در سریال پرطرفدار «Game of Thrones» در تازه ترین صحبت هاش گفته که فصل پایانی سریال فوق العاده خواهد بود و بهترین چیزی خواهد شد که تا الان از تلویزون پخش شده است. موموا که در جریان فیلمبرداری فصل هشتم به شهر بلفست در کشور ایرلند رفته بود، در طی حضورش در محل فیلمبرداری، به طور اتفاقی از اتفاقات فوق محرمانه‌ای که قرار است رخ دهد، خبردار شده است. او بعد از فهمیدن داستان فصل آخر بسیار هیجان زده شده و برای اتفاقات این فصل بسیار مشتاق است. موموا در مصاحبه ای با وبسایت  اینترتینمنت ویکلی اعلام کرده:

  من جریان اصلی فصل هشتم را فهمیدم. فصل پایانی سریال قرار است بهترین چیزی باشد که تا به حال از تلویزیون پخش شده است. این فصل برای بینندگان غیرقابل باور خواهد بود و باعث شگفتی بیش از اندازه بینندگان خواهد شد. فهمیدن این وقایع برای من آزاردهنده بود؛ چرا که من یکی از طرفداران پر و پا قرص سریال نیز هستم و نمی‌خواستم بفهمم که چه اتفاقاتی قرار است بیفتد و پس از فهمیدن این اتفاقات به خودم گفتم: «لعنت بهش، من نمی‌خواستم اینارو بفهمم».

  موموا در ادامه صحبت هایش بازگشت شخصیت کال دراگو را تکذیب کرد و گفت:

  من به محل فیلمبرداری سریال رفتم تا سازندگان سریال (دیوید بنیاف و دن وایز) و دیگر دست‌اندرکاران سریال را ببینم. من مدت زمان زیادی در آنجا حضور نداشتم. شما فقط به دیدن دوستان‌تان می‌روید و رسانه‌ها شروع به زدن تیترهایی مثل «کال دروگو برگشت!» می‌کنند. من پس از خواندن این تیترها به خودم می‌گویم: «او مرده است و نمی‌تواند بازگردد. این کارساز نخواهد بود.»

  دیدگاه شما

  در صورت تمایل به نمایش آواتار شما در بخش دیدگاه ها در سایت gravatar ثبت نام کنید
  نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد ، تمام سعی ما بر تایید نظرات در کمترین زمان ممکن خواهد بود.
  در صورت وارد کردن آدرس سایت لطفا آدرس را بدون http:// وارد کنید.
  امکان وارد کردن کدهای html,java,php و.. در نظرات وجود ندارد ، در صورت ارسال ، نظر اسپم در نظر گرفته خواهد شد و حذف می شود.