جستجو برای : Array

    نامزدهای Bafta 2018 / نامزدی فروشنده اصغر فرهادی

    نوشته Amin چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶

    ساعاتی پیش،‌ نامزدهای مراسم بفتا 2018، مشخص شدند که در میان آنها فیلم جدید گیرمو دل تورو با نامزدی در ۱۲ بخش، بیشترین نامزدی را به خود اختصاص داده است. فیلم Darkest Hour با بازی گری اولدمن که اخیرا در مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸، جایزه بهترین بازیگر مرد را از آن خود کرد به همراه فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri با ۹ نامزدی و فیلم Blade Runner 2049 که در مراسم گلدن‌ گلوب به آن توجهی نشده بود،‌ با ۸ نامزدی، در مکان‌های بعدی قرار دارند. نکته بسیار جالب در مراسم امسال، نامزدی فیلم فروشنده اصغر فرهادی در بخش بهترین فیلم خارجی زبان است که امیدواریم اثر فوق‌العاده کارگردان ارزنده کشورمان، در این مراسم هم موفق به دریافت جایزه شود.

    برندگان Bafta 2018 در تاریخ یک‌شنبه، ۱۸ فوریه (۲۹ بهمن) در مراسمی به میزبانی جوانا لاملی مشخص می‌شوند. در ادامه می‌توانید فهرست کامل نامزدهای بخش‌های مختلف را مشاهده کنید:

    بهترین فیلم:

    Call Me By Your Name Darkest Hour Dunkirk The Shape of Water Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترین فیلم بریتانیایی:

    Darkest Hour The Death of Stalin God's Own Country Lady Macbeth Paddington 2 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترین کارگردان:

    دنی ویلنو برای فیلم Blade Runner 2049 لوکا گوادانینو برای فیلم Call Me By Your Name کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk گیرمو دل‌تورو برای فیلم The Shape of Water مارتین مک‌دونا برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترین بازیگر زن نقش اول:

    آنت بنینگ برای فیلم Film Stars Don't Die in Liverpool فرانسیس مک‌دورمند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri مارگو رابی برای فیلم I, Tonya سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird

    بهترین بازیگر مرد نقش اول:

    دنیل دی‌لوییس برای فیلم Phantom Thread دنیل کالویا برای فیلم Get Out گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour جیمی بل برای فیلم Fim Stars Don't Die in Liverspool تیموتی کالامت برای فیلم Call Me By Your Name

    بهترین بازیگر زن نقش مکمل:

    آلیسون جنی برای فیلم I, Tonya کریستین اسکات توماس برای فیلم Darkest Hour لاوری متکلف برای فیلم Lady Bird لزلی منویل برای فیلم Phantom Thread اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

    بهترین بازیگر مرد نقش مکمل:

    کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World هیو گرانت برای فیلم Paddington 2 سم راکول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri ویلم دفو برای فیلم The Florida Project وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترین اثر اول یک نویسنده، کارگردان یا تهیه‌کننده بریتانیایی:

    The Ghoul - گرت تانلی، جک هیلی گاتمن و تام میتن I Am Not a Witch - رونگانو نیونی،‌ امیلی مورگان Jawbone - جانی هریس، توماس نپر Kingdom of Us - لوسی کوئن Lady Macbeth - الیس بیرچ، ویلیام اولدروید، فودلا کرونین اورایلی

    بهترین فیلم خارجی زبان:

    Elle First They Killed My Father The Handmaiden Loveless The Salesman

    بهترین مستند:

    City of Ghosts I Am Not Your Negro Icarus An Inconvenient Sequel Jane

    بهترین فیلم انیمیشن:

    Coco Loving Vincent My Life As a Courgette

    بهترین فیلم‌نامه اوریجینال:

    Get Out I, Tonya Lady Bird The Shape of Water Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترین فیلم‌نامه اقتباسی:

    Call Me By Your Name The Death of Stalin Film Stars Don't Die in Liverpool Molly's Game Paddington 2

    بهترین موسیقی اوریجینال:

    Blade Runner 2049 Darkest Hour Dunkirk Phantom Thread The Shape of Water

    بهترین فیلم‌برداری:

    Blade Runner 2049 Darkest Hour Dunkirk The Shape of Water Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترین تدوین:

    Baby Driver Blade Runner 2049 Dunkirk The Shape of Water Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترین طراحی صحنه:

    Beauty and the Beast Blade Runner 2049 Darkest Hour Dunkirk The Shape of Water

    بهترین طراحی لباس:

    Beauty and the Beast Darkest Hour I, Tonya Phantom Thread The Shape of Water

    بهترین چهره‌پردازی:

    Blade Runner 2049 Darkest Hour I, Tonya Victoria & Abdul Wonder

    بهترین صداگذاری:

    Baby Driver Blade Runner 2049 Dunkirk The Shape of Water Star Wars: The Last Jedi

    بهترین جلوه‌های ویژه:

    Blade Runner 2049 Dunkirk The Shape of Water Star Wars: The Last Jedi War for the Planet of the Apes

    بهترین انیمیشن کوتاه بریتانیایی:

    Have Heart Malmoon Poles Apart

    بهترین فیلم کوتاه بریتانیایی:

    Aamir Cowboy Dave A Drowning Man Work Wren Boys

    بهترین ستاره نو ظهور (برنده این بخش بر اساس رای عموم انتخاب می‌شود):

    دنیل کالوویا فلورسن پوگ جاش اکانر تسا تامپسون تیموتی کالامت

    دیدگاه شما

    در صورت تمایل به نمایش آواتار شما در بخش دیدگاه ها در سایت gravatar ثبت نام کنید
    نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد ، تمام سعی ما بر تایید نظرات در کمترین زمان ممکن خواهد بود.
    در صورت وارد کردن آدرس سایت لطفا آدرس را بدون http:// وارد کنید.
    امکان وارد کردن کدهای html,java,php و.. در نظرات وجود ندارد ، در صورت ارسال ، نظر اسپم در نظر گرفته خواهد شد و حذف می شود.