جستجو برای : Array

  برنامه خندوانه به نوروز ۹۷ نمی‌رسد

  نوشته Amin دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶

  طبق اعلام مدیر شبکه نسیم برنامه خندوانه به دلیل پاره‌ای از مشکلات به نوروز 97 نخواهد رسید.

  برنامه خندوانه به نوروز ۹۷ نمی‌رسد

  برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان طی چندسال پخشش بینندگان زیادی برای خود و شبکه نسیم دست و پا کرده است. تیم تولید این برنامه پس از مدتی با اضافه کردن کاراکتر عروسکی «جناب خان» شهرت دو چندانی برای این برنامه تلویزیونی به ارمغان آوردند. کاراکتر جناب خان نمایش‌دهنده یک شخصیت جنوبی عاشق پیشه بود که در صحبت‌هایش نشانه‌هایی از اغراق دیده می‌شد و قسمتی از بار طنز خندوانه را به دوش می‌کشید. این کاراکتر اما پس از مدتی به دلایلی نامعلوم حذف شد. حال طبق اعلام آقای احسانی، مدیر شبکه نسیم، قرارداد استفاده از «جناب خان» امروز امضا شده است و این کاراکتر در فصل جدید خندوانه حاضر خواهد بود.

  تا مدتی پیش گمانه‌زنی‌ها بر این اساس بود که برنامه «خندوانه» از روز‌های آغازین سال ۹۷ دوباره روی آنتن خواهد رفت که طبق اعلام مدیر شبکه نسیم، این اتفاق رخ نخواهد داد؛ چرا که شهرداری تهران مدتی پیش سوله ضبط برنامه‌ی خندوانه را که مربوط به خود شهرداری بود پس گرفت و به همین دلیل تیم تولید خندوانه در صدد تهیه مکان جدید برآمدند. همچنین رامبد جوان این روز‌ها مشغول ساخت فیلم جدیدش به‌نام قانون مورفی است. آنطور که پیدا است فیلم‌برداری این فیلم تا پایان اسفند ادامه خواهد داشت. نویسندگان خندوانه نیز در حال نگارش برنامه هستند. البته رامبد جوان مدتی پیش با حضور تلفنی در یک برنامه تلویزیونی در شبکه شما، خبر از آغاز این برنامه از شب عید داده بود که با توجه به صحبت‌های احسانی برنامه خندوانه به نوروز ۹۷ نخواهد رسید، اما بعید نیست که این موضوع تغییر کند و برنامه خندوانه در نوروز ۹۷ روی آنتن برود؛ چرا که بسیاری از قسمت‌های فصل پیشین این برنامه در همان روز پخش از شبکه، ضبط می‌شدند و از طرفی هم دور دوم مسابقه خنداننده شو مدتی است که از طریق اپلیکیشن موبایل خندوانه آغاز شده است.

  دیدگاه شما

  در صورت تمایل به نمایش آواتار شما در بخش دیدگاه ها در سایت gravatar ثبت نام کنید
  نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد ، تمام سعی ما بر تایید نظرات در کمترین زمان ممکن خواهد بود.
  در صورت وارد کردن آدرس سایت لطفا آدرس را بدون http:// وارد کنید.
  امکان وارد کردن کدهای html,java,php و.. در نظرات وجود ندارد ، در صورت ارسال ، نظر اسپم در نظر گرفته خواهد شد و حذف می شود.