جستجو برای : Array

  انتشار تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Avengers: Infinity War

  نوشته Amin دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶

  کمپانی مارول استودیو تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم Avengers: Infinity War منتشر کرده است.

  انتشار تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Avengers: Infinity War

  در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی مارول استودیو تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم مورد انتظار انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) منتشر کرده است. در این تبلیغ تلویزیونی شاهد هیچ تصویر جدیدی از این فیلم نیستیم و تمامی این تصاویر را پیش از این در اولین تریلر و تبلیغ تلویزیونی قبلی این فیلم مشاهده کرده بودیم. با این حال، در طول تریلر شاهد دیالوگ‌های جدیدی از جمله «پایان نزدیک است» (The End is Near) که نام این تبلیغ تلویزیونی نیز است، هستیم و همچنین در پایان ویدیو تاریخ جدید اکران فیلم Avengers: Infinity War نمایش داده می‌شود. شما در ادامه می‌توانید این تبلیغ تلویزیونی را مشاهده کنید:

  انتشار تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Avengers: Infinity War

  فیلم Avengers: Infinity War قرار است در تاریخ ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) روی پرده‌های سینما برود. پس از این فیلم، فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران خواهد شد. کارگردانی دو قسمت جدید فیلم Avengers (انتقام جویان) بر عهده جو و آنتونی روسو و کار نوشتن فیلمنامه آنها بر عهده کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی بوده است.

  دیدگاه شما

  در صورت تمایل به نمایش آواتار شما در بخش دیدگاه ها در سایت gravatar ثبت نام کنید
  نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد ، تمام سعی ما بر تایید نظرات در کمترین زمان ممکن خواهد بود.
  در صورت وارد کردن آدرس سایت لطفا آدرس را بدون http:// وارد کنید.
  امکان وارد کردن کدهای html,java,php و.. در نظرات وجود ندارد ، در صورت ارسال ، نظر اسپم در نظر گرفته خواهد شد و حذف می شود.