جستجو برای : Array

  کاور صفحه
  اواتار
  pouria
  pouria در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - The Matrix Revolutions
  سلام دوست عزیز ، زمانی که شما از سایتی با همه این امکانات به صورت رایگان رونمایی میکنید و کوچکترین هزینه ای از کاربران دریافت نمیکنید تنها چند راه برای درآمد زایی وجود داره که یکی ازون روش ها پاپ آپ است. حالا جالب اینجاست که در سایت ما تعداد پاپ آپی که برای هر کاربر در هر 24 ساعت باز میشه 3 پاپ آپ در صفحات کاملا غیر مشابه است که در دنیای وب گردی بسیار ناچیزه و تاثیر زیادی روی کیفیت وب گردی شما نداره.با این وجود من متوجه تاثیر منفی تبلیغات پاپ آپ در فضای وب ایران هستم که منجر به همچین واکنشی از سمت شما شده ولی نکته مورد توجه اینه ک این میزان کنترل نشده این تبلیغات در هر صفحه است که باعث این اثر منفی شده و نه ماهیت پاپ آپ . به هرحال این نوع از تبلیغات کاملا استاندارد بوده و در تمام دنیا پذیرفته شده. حالا چرا این تعداد تا این حد شما رو آزرده خاطر کرده سوالیه که باید از خودتون بپرسید.
  pouria
  pouria در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - Better Call Saul
  سلام دوست عزیز ، این سریال و یا هر فیلم یا سریالی رو ک پیدا نکردید وارد ربات تلگرامیه ما شده و اونجا سرچ کنید و به راحتی و با سرعت بالا دانلود کنید.(ربات ما آرشیوی بسیار بزرگ تر از سایت داره)
  https://t.me/blaxupbot
  pouria
  pouria در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - Skyscraper
  سلام دوست عزیز ، این hd rip 1080 هست اونایی که خوبن webdl ، bluray و ... هستن . برای اطلاع کامل از کیفیت ها توصیه میکنم لینک زیر رو باز کنید.
  http://blaxup.org/page/quility-info
  pouria
  pouria در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - Time Trap
  سلام دوست عزیز ، زمانی که شما از سایتی با همه این امکانات به صورت رایگان رونمایی میکنید و کوچکترین هزینه ای از کاربران دریافت نمیکنید تنها چند راه برای درآمد زایی وجود داره که یکی ازون روش ها پاپ است. حالا جالب اینجاست که در سایت ما تعداد پاپ آپی که برای هر کاربر در هر 24 ساعت باز میشه 3 پاپ آپ در صفحات کاملا غیر مشابه است که در دنیای وب گردی بسیار ناچیزه و تاثیر زیادی روی کیفیت وب گردی شما نداره.با این وجود من متوجه تاثیر منفی تبلیغات پاپ آپ در فضای وب ایران هستم که منجر به همچین واکنشی از سمت شما شده ولی نکته مورد توجه اینه ک این میزان کنترل نشده این تبلیغات در هر صفحه است که باعث این اثر منفی شده و نه ماهیت پاپ آپ . به هرحال این نوع از تبلیغات کاملا استاندارد بوده و در تمام دنیا پذیرفته شده. حالا چرا این تعداد تا این حد شما رو آزرده خاطر کرده سوالیه که باید از خودتون بپرسید.
  pouria
  pouria در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - Under the Dome
  مشکل شما 99% مربوط به نرم افزار player شماست ، سعی کنید آخرین نسخه kmp و یا pot player رو نصب کنید. از این به بعد برای پخش فایل های تصویری از این نرم افزار استفاده کنید ، همیشه سعی کنید این نرم افزار را به روز کنید و از آخرین ورژن های در دسترس استفاده کنید.
  pouria
  pouria در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - Arrow
  سلام دوست عزیز ، حتما سعی میکنیم برای سریال های مطرح این کار رو انجام بدیم اگه هم موردی بوده مربوط به گذشته بوده.
  pouria
  pouria در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - Better Call Saul
  سلام دوست عزیز ، خیر اپیزود 0 نداره کلا.
  pouria
  pouria در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - Avengers: Infinity War
  1 پاسخ
  سلام دوست عزیز ، فعلا همچین چیزی منتشر نشده و یا ما اطلاعی نداریم به هر حال هرچی لینک وجود داشته رو با توضیحات کامل روی خود لینک قرار دادیم.
  pouria
  pouria در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - Through the Wormhole
  سلام دوست عزیز ، خیر همچین امکانی در سایت وجود نداره چون زیاد استقبالی نبوده .
  pouria
  pouria در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - Noctem
  سلام چند دقیقه دیگه میاد تو سایت.